Mořevkomoře


Mořevkomoře - sla(v)nosti Bretaně

Od 26. do 27. května 2017
Smíchovská náplavka

Zažijte Mořevkomoře - sla(v)nosti Bretaně 26. - 27. 5. na Lodi Tajemství na Smíchovské náplavce
„Když nemáme oceán, uděláme si vlastní!“
Pohodovou přímořskou atmosféru francouzské Bretaně si budete moci vychutnat 26. a 27. května na Lodi Tajemství na festivalu Mořevkomoře. Čeká na vás cidre, palačinky a hlavně skvělé koncerty francouzských i českých kapel, na kterých se bude pořádně tančit.
Řadu koncertů zahájí již v pátek 26. 5. večer francouzská skupina Ossian. Na jejich neotřelé moderní zpracování bretonské hudby s prvky jazzu, funky a klasiky naváže v sobotu odpoledne svěží duo Barbora Ciprová & Martin Vejvoda a diatonicko-houslovýYanyk.

Na sobotní večer připadá hlavní festivalový večírek. Skupina Ossian se spojí s českou elektrofolkovou kapelou ba.fnu a svérázným šansoniérem Mr. Fruits a rozproudí party na Lodi vlnobitím bretonských rytmů.
Program sla(v)ností nezapomíná ani na nejmenší tanečníky. V rámci spolupráce s festivalem Ratolest Fest – nejlepší den pro rodinu u řeky - se v sobotu od 10.00mohou děti se svými rodiči zúčastnit tanečně-tvořivé dílny na Smíchovské náplavce
Těšit se můžete na skvělou náladu podpořenou večerním vychlazeným cidrem a palačinkami. Festival Mořevkomoře vás naladí na léto.

http://morevkomore.balfolk.rond.cz/

Interview Moře v Komoře, la plus bretonne des fêtes tchèques

Tisknout článek Verze pro tisk